Samara Cruise
Týden vašich snů
Plavání s delfíny
Program plavby
Naše obytné jachty
Časté dotazy
Jak rezervovat?
O delfínech
Kontakt
Když se
vaše sny stanou
skutečnými
okamžiky radosti
Týden jako ve snu pro každého se Samara Cruise
Cílem naší plavby je korálový útes "Sataya", magické místo, které je také známé pod názvem "Dolphin Reef - Útes delfínů". (Neplést si s útesem Dolphin House situovaným severně od turistického letoviska Hurghada, kde se delfíni sice objevují celkem často, ale rozhodně ne pravidelně a který nemá s naším programem nic společného.( a jeho laguna azurové barvy ve které žije nemigrující početná kolonie delfínů dlouholebých, svobodných, volných, zvědavých a hravých.
Dolphin Reef - Sataya se nach
ází hluboko na jihu Egypta v oblasti "Fury Shoal" situované jižně pod Marsa Alam. Tento útes byl pojmenován právě po přátelských savcích, kteří v této oblasti žijí a jsou zde pravidelně k vidění. Mimojiné budete také ohromeni množstvím a barvami panenských korálů a mnoha druhů ryb a mořských živočichů, jako mořské želvy a podobně.
Náše plavba a program je určen pro kohokoliv, kdo si chce přijet opravdu oddechnout a relaxovat do klidného prostředí  a využít možnosti plavání v bezprostředním kontaktu s těmito úžasnými stvořeními,  pravidelně s nimi budeme plavat a přicházet do kontaktu a náš program je věnován v hlavním bodě pravě  delfínům!!!
N
áš program je vhodný pro všechny věkové kategorie. Pro začátečníky i pokročile ve šnorchlování a plavání, free diveři a potápěči jsou u nás vítáni také.
Naše plavby děláme s láskou a s vědomím, že to déláme nejlépe, jak jen umíme a to je i důvodem, proč se k nám lidé vracejí rok za rokem a my jim vždy nabízíme tu nejkouzelnější zkušenost s nezapomenutelnými zážitky a vzpomínkami, které s nimi zůstanou na věky.

To je t
ýden nezapomenutelných zážitků se.... Samara Cruise.
Samara Cruise: Facebook
This Web Page Created with SiteSpinner Website Design Software