Samara Cruise
Týden vašich snů
Plavání s delfíny
Program plavby
Naše obytné jachty
Časté dotazy
Jak rezervovat?
O delfínech
Kontakt
Když se
vaše sny stanou
skutečnými
okamžiky radosti
Plavání a šnorchlování s delfíny a potápění s přístrojem
K dispozici jsou nám dva rychločluny, které jsou po dobu plavání a šnorchlování s delfíny a na korálových stěnách spolu s námi a umožňují nám tak dostat se i na vzdálenější části útesu a vidět ty nejzajímavější korály,  jednoduše a bez námahy se tam dopravíme, tedy i začátečníci, děti a slabší plavci se jednoduše vždy dostanou všude tam, kam chtějí a objevovat všechna zákoutí útesu. Dopraví nás také vždy těsně k delfínům, pokud jsou dále od naší jachty atd. Tyto čluny nás také kdykoliv naberou zpět, pokud je třeba a vždy jsou nablízku, což nám zajišťuje nejen více zábavy a jednoduchosti, ale i bezpečí.

Vstup do mo
ře je mozný kdykoliv po schůdcích přímo z hlavní paluby k objevování krásných korálů v blízkosti jachty a v případě, že delfíni jsou blízko, nebo využíváme přistavený rychločlun k dopravě na vzdálenější místa a k delfínům, pokud jsou dále od jachty.
Program je vhodný pro všechny věkové kategorie, plavání s maskou a šnorchlem není náročné a to ani pro začátečníky. Naučíme vás, jak správně a efektivně šnorchlovací výstroj používat, aby jste si mohli co nejpohodlněji a bez velké námahy užívat plavání s delfíny a načerpali se jejich léčivou a pozitivní energií. Šnorchlování je pod profesionálním vedením našich instruktorů, kteří zajišťují neustálý dohled na bezpečnost a poskytnou případnou pomoc. Dětem, nebo slabším plavcům, či neplavcům jsou mimojiné na lodi k dispozici plavací vesty a asistence instruktorů při plavání s delfíny.

 Laguna, ve které kotví naše jachta je m
ělkou jižní stranou útesu o maximální hloubce 5-8m. Větší hloubky jsou potom z opačné severní strany, kde jsou velmi pěkné korálové stěny s většimi druhy ryb, jako Napoleoni a také želvy. V laguně nejsou téměř žádné vlny, ani proudy, jelikož je před nimy krytá útesem a plavat se dá tedy bez velké námahy.

Potápění s přístrojem

Stejně tak, jako je jednoduché přicházet do kontaktu s delfíny z vodní hladiny při šnorchlování, či zanoření na nádech, je možné využít možnosti potápění s přístrojem, které máte v případě zájmu již zahrnuto v rámci programu a to i pro takové ,kteří se nikdy s přístrojem nepotápěli. Po krátké instruktáži , která zabere pár minut, vás vezme profesionální instruktor potápění s držením za ruku objevit tajemství potápění a provede vás vaším prvním ponorem s výstrojí v Rudém moři. Tak žete i vy vidět korály a podmořský svět ze stejné perspektivy jako delfíni.
Samara Cruise: Facebook
This Web Page Created with SiteSpinner Website Design Software