Samara Cruise
Týden vašich snů
Plavání s delfíny
Program plavby
Naše obytné jachty
Časté dotazy
Jak rezervovat?
O delfínech
Kontakt
Když se
vaše sny stanou
skutečnými
okamžiky radosti
Naše jachta se stane vaším domovem
Obytná jachta, tzv.safari liveaboard boat, poskytuje maximalní komfort a pohodlí. Je konstrukčně i technicky přizpůsobena k tomu zůstat na moři několik dní i týdnů bez nutnosti se opětovně vracet k pobřeží a jsme tedy schopni se s ní dostat dále a hlouběji na moře, oproti běžným výletním lodím, které se musí každodenně vracet.
Jacht
u poháněji dva lodní motory, elektrickou energii pro celou loď zajišťují dva na sobě nezávislé generátory. Velké nádrže na palivo a ještě větši na zásoby sladké užitkové vody a filtrační systém na odsolení mořské vody v případě, že by jsme měli vétši spotřebu. Proto, že si ji s oblibou pronajímají i potapěčské skupiny, jsou zde také kompresory a potapěčské vybavení, jako potapěčské lahve a podobně a možnost potápění je k dispozici a to i pro ty, co se nikdy nepotápěli a chtěli by to za doprovodu instruktora zkusit.
Ubytování je zajištěno v útulných dvoulůžkových kajutách, každá s vlastním sociálním zařízením a sprchou a samostatně ovladatelnou klimatizací. Kapacita jachty je 26 osob, celou jachtute jen a jen sami pro sebe a dostatek místa všude a o vaši spokojenost se stará profesionální tým a posádka jachty a průvodce.
Pokud zrovna netravíte svůj čas plaváním a šnorchlováním v moři s delfíny a na korálovém útesu, k dispozici jsou dvě paluby k odpočinku, opalováni, relaxováni,...
Společenská místnost  - salónek, ve kterém se dá příjemně posedět a nebo trávit čas sledovaním TV s DVD, poslouchat hudbu, hraním her, či jiného vlastního programu.
V restauraci je zajišteno stravováni formou švédských stolů- vždy čerstvě připravované snídaně, obědy, večeře a svačinka v odpoledních hodinách.
Nápoje jsou k dispozici 24 hodin na baru formou soft all inclusive -  voda, cola, fanta, sprite, džusy, různé druhy čajů a káva, ale také sušenky, oplatky. (Alkoholické nápoje na baru nejsou,  ale jeho konzumace není zakázaná, můžete si přivézt vlastní z domu, nebo koupit z bezcelní zóny-Duty Free na letišti po odbavení k odletu )
Dva přistavené rychločluny jsou nám k dispozici kdykoliv bude třeba a doprovázejí nás během plavání s delfíny a na korálových stěnách útesu.Samara Cruise: Facebook
This Web Page Created with SiteSpinner Website Design Software