Samara Cruise
Týden vašich snů
Plavání s delfíny
Program plavby
Naše obytné jachty
Časté dotazy
Jak rezervovat?
O delfínech
Kontakt
Když se
vaše sny stanou
skutečnými
okamžiky radosti
Nejčastější dotazy
Mořská nemoc?
- naše jachta bude zakotvena u korálového útesu pevně několika lany z každé strany a to na závětrné straně útesu, kam se přes barieru tvořenou samotnou stěnou útesu nedostanou vlny a pohyb jachty a houpání je naprosto minimalní.
- po dobu plavby ke korálovému útesu Sataya se může jachta houpat v případě vln a větru, ale jedná se jen o přesuny v rámci pár hodin první a poslední den plavby a mořské nemoci se dá předejít pobytem na čerstvém vzduchu a tabletkami proti mořské nemoci, které máme na jachtě k dispozici.

Sezóna a delfíni, teplota moře
?
- pro delfíny sezóna nikdy nekončí, laguna je jejich domovem 12 měsíců v roce a i naše jachty jsou vám k dispozici kdykoliv budete chtít.
- teplota moře v zimních měsících býva kolem 20 stupňů, v letních pak kolem 30. Teplota vzduchu pak v zimě v poledních hodinach dosahuje i 25 stupňů a v létě i k 45 stupňům, což může znít sice extrémně, ale ujišťujeme vás, že i tyto teploty nepocítíte, jachta je plně klimatizovaná a moře, které vás kdykoliv osvěží je doslova na dosah ruky.

Jaká je vhodná šnorchlovací výstroj
?
- maska, šnorchl a ploutve jsou základ, pokud chcete šnorchlovat. Také doporučujeme použití lykrového, nebo jiného trička pro ochranu před spálením zad a ramen během šnorchlování. Masku doporučujeme silikonovou a dobře vybrat správnou velikost masky i ostatního šnorchlovacího vybavení vám pomohou ve všech specializovaných obchodech se sportovním, nebo potápěčským vybavením.
- v zimních měsících doporučujeme také krátký neoprénový oblek o tlouštce neoprénu 2-3mm.

Co sebou do kufru
?
- moc toho potřebovat nebudete, většinu času budete trávit buď v moři, nebo oddechem na jachte, tedy s oblečením to není třeba přehánět. Nezapomeňte si hlavně přibalit vysoký faktor opalovacího krému, na moři sluníčko opaluje silně. Kuřáci dostatečnou zásobu cigaret na celý týden. Kameru, foťak a pokud máte, tak i s podvodním obalem. Na většinu kamer a telefonů se dá koupit například obaly podobné sáčkům. Velmy dobré jsou kamery typu GoPro Hero a jim podobné. Malé a šikovné a na šnorchlování idealní.

Co když onemocním, nebo se poraním
?
- p
ři lehkých potížích a zraněních je na jachte k dispozici plně vybavená lékárnička se základími druhy léků například k utišení bolesti, snížení horečky, proti průjmu, k ošetření poranění nebo popálenin a jiné ...
-v případě nutnosti návštěvy nemocnice, či lékaře nás rychločlun dopraví na pobřeží a doprovodíme vás k lékaři
- náš tým a instruktoři jsou proškoleni kurzy první pomoci a na lodi jsou k dispozici prostředky k poskytnutí první pomoci
a radiové a satelitní spojení k přivolání pomoci v případě nutnosti, vážného poranění a pod.

Pokud máte jiný dotaz napište nám.Samara Cruise: Facebook
This Web Page Created with SiteSpinner Website Design Software