Samara Cruise
Týden vašich snů
Plavání s delfíny
Program plavby
Naše obytné jachty
Časté dotazy
Jak rezervovat?
O delfínech
Kontakt
Když se
vaše sny stanou
skutečnými
okamžiky radosti
Jak je možné rezervovat plavbu Samara Cruise?
Naše egyptská plavební společnost Dolphin Liveaboard je legálním pořadatelem plavby Samara Cruise a organizátorem různě zaměřených safari plaveb ( tzv.liveaboard safari ), výletů na lodích, pobytových plaveb, včetně potapěčských služeb v Egyptě a naše společnost i naše jachta disponuje legálními dokumenty a povolením opravňujícím k pobytovým a výletním plavbám v Rudém moři, včetně poskytování služeb s tímto spojených.

SKUPINY:
Skupinově si můžete plavbu Samara Cruise objednat přímo s naší Egyptskou společností Dolphin Liveaboard na libovolný volný termín dle domluvy. A to buďto jako objednávku celé lodě pouze pro vaši skupinu (maximum 24 osob) a nebo jako objednávku častečné kapacity lodě a zbývající kapacitu naplní jinou menší skupinkou, nebo jednotlivci naše společnost.
Objednejte si plavbu Samara Cruise pro vaši rodinu, přátele, klienty, zaměstnance, členy vašeho klubu a pod. Vhodné pro počet osob 6 a více.
Pokud jste osoba organizující skupinové akce, spolek, klub,
firma atp. můžete náš program plavby doplnit ještě popřípadně i o nějaký váš vlastní program, na který vám vyčleníme časový prostor v již zahrnutém programu, například seminář, školení, kurzy, cvičení, meditace a podobně. Plavba je mimojiné vhodná např. pro organizátory relaxačně, terapeutisticky, meditačně a podobně zaměřených pobytů, teambuildingové firemní pobyty, pobyty spojené se semináři, freedivingové a sportovní kluby a jiné.
Napište nám na náš email
: info@samara-cruise.com, nebo info@dolphin-liveaboard-egypt.com v případě zájmu o skupinovou objednávku a informace o podmínkách pro skupiny .

JEDNOTLIVCI A MALÉ SKUPINKY
:
Pokud jste jen menší rodina, nebo jednotlivec a chtěli by jste se zúčastnit některé z našich plaveb, je tu možnost i pro vás. Některé skupiny, kluby apod. mají objednanou jen částečnou kapacitu jachty a na tyto termíny nabízíme volná místa a možnost účasti. U těchto termínů je tato možnost označena počtem volných míst a v případě vašeho zájmu o účast nás kontaktujte.

 
PLAVBA SAMARA CRUISE ZAHRNUJE
:
*
Transfer z letiště na jachtu do přístavu a na konci pobytu transfer z jachty na letiště: vyzvedneme vás na letišti a poté vás klimatizovaným turistickým autobusem převezeme z letiště na naši jachtu a na konci týdne vás opět odvezeme z jachty zpět na letiště k odletu.
(Vstupní víza: ČR a SR patří mezi země, které si dle zákona mohou zcela jednoduše a bez problémů obstarat vstupní víza do cestovních pasů až po příletu na letiště v Egyptě v příletové hale (aktualně se platí 25$ za osobu). )
*
Ubytování na obytné jachtě spojené s kompletním týdenním programem plavby Samara Cruise 8dní/7nocí a profesionální péče zaměstnanců jachty a posádky.
*Profesionalní asistence česky hovořícího průvodce a instruktora na jachtě a při šnorchlování a plavání s delfíny, nebo potápění.
*Vždy čerstvě připravované pokrmy formou švedských stolů a nealkoholické teplé i studené nápoje na baru k dispozici 24h denně - soft all inclusive. Vegetariáni a vegani jsou u nás vítani také.

CENA
*Cena za plavbu Samara Cruise se m
ůže lišit u různých skupinek v závislosti od programu nabízeného termínu a sezóny. Orientačně se pohybuje od 750 Euro do 950 Euro za dospělou osobu.

LETENKY
*Pro skupinky z ČR a SR letenky zajišťujeme prostřednictvím naší partnerské cestovní agentury v ČR, zpravidla se jedná o letenky s let.společnostmi Air Cairo nebo Smart Wings a odlety z destinace Praha do Marsa Aalam, popřípadně z Bratislavy. Cena letenky je závislá od zvoleného dopravce, destinace odletu a vybraného termínu ( např.pokud termín zahrnuje státní svátek a nebo jde o vytížený let v hlavní sezóně, býva cena zpravidla vyšší ) a orientačně se pohybuje od 8500 Kč do 13000Kč. V případě, že si chcete zajistit letenky pro vaši skupinu samy z libovolné destinace, můžete.


KALENDÁŘ PLAVEB PRO SEZÓNU 2021:

Termín            Volná místa                               Skupina                                                                                                               Odlet z destinace28.05 - 04.06       1 místo            Volná místa pro jednotlivce                                                                                                                      Praha
                                                             Soukromá skupina ( Delfíni, mantry a muzikoterapie s Dajanou )                                        Praha

04.06 - 11.06        4 místa            Volná místa pro jednotlivce                                                                                                                      Praha
                                                             
Soukromá skupina ( Delfíni a zážitky magické laguně s Janou M.)                                      Praha

11.06 - 18.06                                    Volno: možnost rezervace celé lodě
                                
18.06 - 25.06                                  
Soukromá skupina ( Delfíni, slunovrat,aquaaerobic a yóga s Markétkou Š. )                 Praha

25.06 - 02.07                                  Volno: možnost rezervace celé lodě

02.07 - 09.07                                  Volno: možnost rezervace celé lodě

09.07 - 16.07                                   Rezervováno ( Jana H.)

16.07 - 23.07                                   Rezervov
áno ( Markéta P.)

23.07 - 30.07
       14 míst           Volná místa pro jednotlivce, nebo menší skupinu                                                                          Praha
                                                             Soukrom
á skupina ( Delfíni a zážitky v magické laguně s Janou M.)                                   Praha

30.07 - 06.08                                  Volno: možnost rezervace celé lodě

06.08 - 13.08                                   Soukromá skupina ( Delfíní cesta-splněný sen s Adel )                                                               Praha

13.08 - 20.08                                   Soukromá skupina ( Jana a Renata )                                                                                                   Praha
                                                             Soukromá skupina (Jana M.)                                                                                                                   Praha

20.08 - 27.08                                   Soukromá skupina ( Delfíni, zážitky, radost a yóga se Silvií )                                                Praha
                                                              Soukrom
á skupina ( Delfíni a zážitky v magické laguně s Janou M.)                                  Praha

27.08 - 05.09                                   Volno: možnost rezervace celé lodě

05.09 - 12.09                                   Potapěčské safari (Severní vraková cesta)                                                                                       Praha
                                                             
Samara Cruise: Facebook
This Web Page Created with SiteSpinner Website Design Software