Samara Cruise
Týden vašich snů
Plavání s delfíny
Program plavby
Naše obytné jachty
Časté dotazy
Jak rezervovat?
O delfínech
Kontakt
Když se
vaše sny stanou
skutečnými
okamžiky radosti
Jak je možné rezervovat plavbu Samara Cruise?
Naše egyptská plavební společnost Dolphin Liveaboard je legálním pořadatelem plavby Samara Cruise a organizátorem různě zaměřených safari plaveb ( tzv.liveaboard safari ), výletů na lodích, pobytových plaveb včetně potapěčských služeb v Egyptě a naše společnost i naše jachta disponuje legálními dokumenty a povolením opravňujícím k pobytovým a výletním plavbám v Rudém moři, včetně poskytování služeb s tímto spojených.

SKUPINY:
Skupinově si můžete plavbu Samara Cruise objednat přímo s naší Egyptskou společností Dolphin Liveaboard na libovolný volný termín a to buďto jako objednávku celé lodě pouze pro vaši skupinu jako soukromou plavbu, maximum 24 osob a nebo objednávku častečné kapacity lodě na vybraných nabízených termínech a zbývající kapacitu naplní jinou menší skupinkou, nebo jednotlivci naše společnost.
Objednejte si plavbu Samara Cruise pro vaši rodinu, přátele, klienty, zaměstnance, členy vašeho klubu a pod. Vhodné pro počet osob 6 a více.
Pokud jste osoba organizující skupinové akce, spolek, klub,
firma atp. můžete náš program plavby doplnit ještě popřípadně i o nějaký váš vlastní program, na který vám vyčleníme časový prostor v již zahrnutém programu, například seminář, školení, kurzy, cvičení, meditace a podobně. Plavba je mimojiné vhodná např. pro organizátory relaxačně, terapeutisticky, meditačně a podobně zaměřených pobytů, teambuildingové firemní pobyty, pobyty spojené se semináři, freedivingové a sportovní kluby a jiné.
Napište nám na náš email
: info@samara-cruise.com, nebo info@dolphin-liveaboard-egypt.com v případě zájmu o skupinovou objednávku a informace o podmínkách pro skupiny .

JEDNOTLIVCI A MALÉ SKUPINKY
:
Pokud jste jen menší rodina, nebo jednotlivec a chtěli by jste se zúčastnit některé z našich plaveb, je tu možnost i pro vás. Některé skupiny, kluby apod. mají objednanou jen částečnou kapacitu jachty a na tyto termíny nabízíme volná místa a možnost účasti. U těchto termínů je tato možnost označena počtem volných míst a v případě vášeho zájmu o účast nás kontaktujte.

 
PLAVBA SAMARA CRUISE ZAHRNUJE
:
*
Transfer z letiště na jachtu do přístavu a na konci pobytu transfer z jachty na letiště: vyzvedneme vás na letišti a poté vás klimatizovaným turistickým autobusem převezeme z letiště na naši jachtu a na konci týdne vás opět odvezeme z jachty zpět na letiště k odletu.
(Vstupní víza: ČR a SR patří mezi země, které si dle zákona mohou zcela jednoduše a bez problémů obstarat vstupní víza do cestovních pasů až po příletu na letiště v Egyptě v příletové hale (aktualně se platí 25$ za osobu). )
*
Ubytování na obytné jachtě spojené s kompletním týdenním programem plavby Samara Cruise 8dní/7nocí a profesionální péče zaměstnanců jachty a posádky.
*Profesionalní asistence česky hovořícího průvodce a instruktora na jachtě a při šnorchlování a plavání s delfíny, nebo potápění.
*Vždy čerstvě připravované pokrmy formou švedských stolů a nealkoholické teplé i studené nápoje na baru k dispozici 24h denně - soft all inclusive. Vegetariáni a vegani jsou u nás vítani také.
LETENKY
*Letenky zajišťujeme prostřednictvím naší partnerské cestovní agentury v ČR, zpravidla zajišťujeme letenky s let.společnostmi Air Cairo nebo Smart Wings s odlety z destinace Praha do Marsa Aalam. V případě, že si chcete zajistit letenky pro vaši skupinu samy z libovolné destinace, můžete.


KALENDÁŘ PLAVEB PRO SEZÓNU 2021:

Termín            Volná místa                               Skupina                                                                                                               Odlet z destinace28.05 - 04.06       7 míst               Soukromá skupina ( Delfíni, mantry a muzikoterapie s Dajanou )                                        Praha

04.06 - 11.06        8 míst               Volná místa pro jednotlivce, nebo menší skupinu                                                                         Praha
                                                             
Soukromá skupina ( Delfíni a zážitky magické laguně s Janou M.)                                      Praha
                                
18.06 - 25.06                                  
Soukromá skupina ( Delfíni, slunovrat,aquaaerobic a yóga s Markétkou Š. )                Praha

06.08 - 13.08                                   Soukromá skupina ( Delfíní cesta-splněný sen s Adel )                                                               Praha

13.08 - 20.08        12 míst            Soukromá skupina ( Jana a Renata )                                                                                                   Praha

20.08 - 27.08        4 místa           Volná místa pro jednotlivce                                                                                                                      Praha
                                                              Soukromá skupina 1 ( Delfíni, zážitky, radost a yóga se Silvií )                                              Praha
                                                              Soukrom
á skupina 2 ( Delfíni a zážitky v magické laguně s Janou M.)                                PrahaSamara Cruise: Facebook
This Web Page Created with SiteSpinner Website Design Software