Samara Cruise
Týden vašich snů
Plavání s delfíny
Program plavby
Naše obytné jachty
Časté dotazy
Jak rezervovat?
O delfínech
Kontakt
Když se
vaše sny stanou
skutečnými
okamžiky radosti
Jak je možné rezervovat plavbu Samara Cruise?
Naše egyptská kancelař Samara Cruise je legálním pořadatelem a organizátorem safari plaveb v Egyptě a kancelář i naše jachta disponuje legálními dokumenty a povolením opravňujícím k pobytovým plavbám na moři (tzv. liveaboard safari), včetně poskytování služeb s tímto spojených.

SKUPINY:
Skupinově si můžete plavbu objednat na libovolný termín v kalendářním roce mimo již zabrané termíny vypsané níže, termín musí začínat a končit sobotním datem.
Objednejte si soukromou skupinovou plavbu pro váši rodinu, nebo přátele a pod. Vhodné pro počet osob 12 a více.
Pokud jste osoba organizující skupinové akce, spolek, klub, cestovní kancelář
/agentura, firma atp. a máte zájem o vlastní soukromou plavbu doplněnou popřípadně o nejaký váš vlastní program, napište nám o podrobnosti a podmínky organizace vlastního termínu.
Plavba je mimojiné vhodná např. pro organizátory relaxačně, terapeutisticky, meditačně a podobně zaměřených pobytů, teambuildi
ngové firemní pobyty, pobyty spojené se semináři, freedivingové a sportovní kluby a jiné.
Můžete si vybrat zda vaše skupina bude uzavřená soukromá plavba pouze pro vaši skupinu a nebo v případě neuplné obsazenosti nabídnete možnost zveřejnění nabídky zbývajících volných míst a p
okud nás osloví zájemce o účast předáme kontakt na vás.
JEDNOTLIVCI A MALÉ SKUPINKY
:
Pokud jste jen menší rodina, nebo jednotlivec a chtěli by jste se účastnit, je tu možnost i pro vás. Některé soukromé skupiny, kluby a pod. mají objednaný termín a rádi uvítají i nové tváře sdílející s nimy společně jachtu i společný vlastní program a nabízejí možnost se přidat k jejich skupince. V Takovém případě vás přesměrujeme přímo na tuto skupinu, kde se můžete dotázat na možnost účasti. Termíny  jsou vypsány níže a ty, u kterých je tato možnost, jsou označeny aktualním počtem volných míst.

 
PLAVBA ZAHRNUJE TYTO SLUŽBY
:
*
Transfer z letiště na jachtu do přístavu a na konci pobytu transfer z jachty na letiště: náš průvodce (česky hovořící) vás vyzvedne na letišti a poté vás klimatizovaným turistickým autobusem převezeme z letiště na naši jachtu a na konci týdne vás opět odvezeme z jachty zpět na letiště k odletu.
(Vstupní víza: ČR a SR patří mezi země, které si dle zákona mohou zcela jednoduše a bez problémů obstarat vstupní víza do cestovních pasů až po příletu na letiště v Egyptě v příletové hale (platí se 25$ za osobu). )
*
Ubytování na obytné jachtě spojené s kompletním týdenním programem plavby Samara Cruise 8dní/7nocí (popřípadně i více,či méně dle domluvy)a profesionální péče zaměstnanců jachty a posádky.
*Profesionalní asistence česky hovořícího průvodce a dive instruktora na jachtě a při šnorchlování s delfíny, nebo potápění.
*Vždy čerstvě připravované pokrmy formou švedských stolů a nealkoholické teplé i studené nápoje na baru k dispozici 24h denně - soft all inclusive. Vegetariáni a vegani jsou u nás vítani také.
*Letenky pro vaši skupinu vám zajistíme prostřednictvím naší partnerské cestovní agentury v ČR, zpravidla zajišťujeme letenky s let.společnostmi Air Cairo nebo Smart Wings s odlety z destinace Praha. V případě, že si chcete zajistit letenky pro vaši skupinu samy, můžete.

V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.


KALENDÁŘ PLAVEB PRO SEZÓNU 2019:

Termín           Volná místa                               Skupina, program                                 Odlet z destinace .


18.05-25.05                                    Delfíni, zážitky, radost a jóga s Milenou                         Praha

08.06-15.06                                   Delfíni, mantry a muzikoterapie s Dajánou                    Praha

15.06-22.06
                                   Delfíni, slunovrat,aquaaerobic a jóga s Markétkou    Praha

27.07-03.08                                   Delf
íní a bylinková pohlazení s Janou                               Praha

24.08-31.08
16 volných míst  Dobrodružstvo s delfínmi                                                       Praha

31.08-07.09     
                             Svět delfínů s Ivou a Mílou                                                     Praha

07.09-14.09  
2 volná místa    Delfíni, tancování a lehká zumba s Milenou                    Praha

09.11-16.11                                      Soukromá rezervace

Samara Cruise: Facebook
This Web Page Created with SiteSpinner Website Design Software